بهینه سازی سایت (SEO)

برای نمایش داده شدن وب سایت شما در موتورهای جستجو از جمله گوگل، یاهو و بینگ استفاده از سئو یا همان بهینه سازی وب سایت به شکل صحیح و قوی از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است. آمیتیس وب ، خدمات سئو و بهینه سازی پایه را به صورت حرفه ای در قالب بخش های زیر ارائه میدهد:

1- سئو دورن سایت

این بخش در هر سال یک مرتبه میتواند انجام شود و هرینه آن در هر بار بین 1 الی 2 میلیون تومان بسته به حجم کار می باشد. سئو دورنی سایت برای آماده سازی پایه ای سایت جهت نمایش در موتورهای جستجو مورد نیاز است و در واقع پیشنیاز سئو بر اساس کلمات کلیدی است. سئو درون سایت حدود 30 تا 50 درصد سایت را برای نمایش در گوگل بهینه میکند.

2- سئو بر اساس کلمات کلیدی

این بخش بسته به ترافیک کلمات کلیدی مورد نیاز مشتریان ، دارای هزینه و زمانبندی متفاوتی است. اما به طور عمومی از حداقل 1 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان به ازای هر کلید واژه هزینه خواهد داشت. ضمنا این خدمات نیاز است که حداقل سه ماه یکبار تمدید شود ، در عیر اینصورت رتبه به دست آمده برای سایت به سرعت از بین میرود و جایگاه مربوطه در صفحه اول گوگل حفظ نخواهد شد. چون رقابت بین سایتهای مختلف با تعداد و حجم میلیاردی و ثانیه ای است.

البته در بخش مشاوره افزایش بازدید از سایت و کمپین های تبلیغاتی، ما راهکارهای مختلف افزایش بازدید وب سایت در اینترنت نیز ارائه می دهیم چون معتقدیم که صرفا استفاده از سئو به تنهائی نمی تواند پاسخگوی نیاز صاحبان وب سایت در دنیای تبلیغات نوین امروز و رقابت های شدید موجود باشد.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت ، متعلق به آمیتیس وب می باشد      -      طراحی سایت توسط آمیتیس وب